DeFi

Метт Хоган: «часті зломи проєктів DeFi говорять про занадто ранні стадії розвитку галузі»

Щомісяця відбувається один, два або навіть більше гучних зломів проєктів децентралізованих фінансів (DeFi). Фінансовий директор Bitwise Метт Хоган вважає, що галузь ще надто молода.

«Кожен раз, коли відбувається масштабний злом, професійні інвестори та фахівці криптовалютної індустрії ставлять у себе позначку, щоб постійно нагадувати собі, що галузь ще вкрай молода і ризикована», – сказав Метт Хоган (Matt Hougan).

Він зазначив, що зломи відбуваються постійно, і не тільки в криптовалютній галузі, але частота таких подій у сфері цифрових активів і, зокрема, індустрії DeFi, занадто велика. Особливо, якщо порівняти із загальною капіталізацією галузі.

«Думаю, ці ризики й призводять до того, що інституційні інвестори намагаються працювати з великими, перевіреними брендами», – вважає Хоган.

Топменеджер Bitwise також заявив, що чітке регулювання галузі може дати поштовх новому «бичачому ринку». Він визнав, що спочатку криптовалюти створювалися як антирегуляторні активи, і багато учасників ринку досі вважають, що платформам не потрібно регулювання. Але для розвитку індустрії якісне регулювання необхідно.

Раніше голова Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) Гері Генслер заявив, що його відомство цілком може регулювати проєкти децентралізованих фінансів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *