біткон

Машини з кінофільму “Божевільний Макс” продадуть за біткоіни

Найбільша аукціонна й оцінювальна компанія Австралії Lloyds Classic Car Auctions готує захід, на якому люди зможуть купити автомобілі, зібрані для знімання фільму 2015 року «Божевільний Макс: Дорога люті» з Томом Гарді та Шарліз Терон в головних ролях.

Фільм, знятий Джорджем Міллером, також прославився видовищними трюками з автомобілями. Спеціально для нього були підготовлені старовинні автомобілі, перетворені в бойові машини в стилі стімпанк, аналогів яким в історії кіно просто немає.

Транспортні засоби різних розмірів, включаючи вантажівки, мають справний двигун і додаткові компоненти, хоча зброя, встановлена для знімання, буде демонтована.

Всього на аукціон виставлено 13 автомобілів, в тому числі масивну вантажівку-цистерну War Rig, модифікований купе Ford Falcon XB 1973 року під назвою Razor Cola і Chevrolet купе 1932 року.

Аукціон буде проходити в режимі онлайн 25 і 26 вересня з 10:00 до 19:00 (AEST) на офіційному сайті Lloyds. Охочі взяти участь можуть подати заявки за два дні до заходу, при цьому вони не будуть знати ставки інших учасників.

Більш того, ні по одному з лотів не зазначатиметься мінімальна резервна ціна, тому аукціон стане свого роду тендером, в якому зацікавлені особи пропонують незмінну цифру, а продавець робить свій вибір. Погодьтеся, дуже в дусі серіалу «Божевільний Макс».

Захоплені шанувальники фільму, кіномани або зацікавлені інвестори можуть здійснювати платежі в будь-якій національній валюті, а також в будь-який віртуальній валюті – біткоінах, альткоінах і стейблкоінах.

Продаж відбудеться під час заходу «Grand CARmata», на якому також буде продана колекція автомобілів Holden ltd. Доставляння буде здійснюватися по всьому світу.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.