CleanSpark

Майнінгова компанія CleanSpark стала клієнтом пулу Foundry USA

Котирувана на Nasdaq майнінгова компанія CleanSpark повідомила про переведення всього належного їй обсягу обчислювальних потужностей для видобутку біткоіна в пул Foundry USA і плани щодо його збільшення втричі протягом року.

Хешрейт CleanSpark становить 1 EH / s, що генерується 10 000 ASIC-пристроями. Фірма планує довести показник до 2 EH / s до кінця цього і до 3,2 EH / s – до осені наступного року.

У квітні Cleanspark анонсував покупку 22 680 майнерів. У серпні фірма за $ 6,6 млн придбала другий за рахунком центр обробки даних в штаті Джорджія та оголосила про плани інвестувати в об’єкт $ 145 млн. Cleanspark очікує, що його потужність складе додаткові 20 МВт, достатні для забезпечення електроенергією 6000 майнерів.

Бувши дочірньою компанією DCG Баррі Сілберт Foundry шляхом стратегічних відносин з виробниками пристроїв для видобутку біткоіна дозволяє клієнтам отримати ранній доступ до ASIC-пристроїв.

Foundry USA також надає «послуги з управління фінансами майнінгових компаній». Вони випливають з безшовної інтеграції пулу з Genesis, іншої дочірньої компанії DCG.

Сервіс передбачає можливість генерації прибутковості на базі здобутих монет, зберігання з високим рівнем безпеки, кредитування під заставу біткоіна, використання похідних продукції та «плавну» ліквідацію.

Нагадаємо, в число клієнтів Foundry USA входять Bit Digital, Bitfarms, Hive, BitDeer, Core Scientific, Greenidge і Foundry.

Нагадаємо, в січні при створенні дочірньої компанії Баррі Сілберт заявив, що Foundry стане найбільшим майнінг-пулом в США.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *