Bitmain

Майнери Bitmain можуть подорожчати через подорожчання плат TSMC

Тайванська компанія з виробництва напівпровідників (TSMC) збільшує ціни на напівпровідникові пластини на тлі глобального дефіциту мікросхем. Плата – це диски з кремнію, які використовуються для створення інтегральних схем, які є ключовими компонентами пристроїв для видобутку біткоіна.

Сьогодні тайванський діловий ЗМІ Commercial Times повідомив, що минулого тижня на внутрішньому засіданні в TSMC вирішили підвищити ціни на плати на 20%. Новий прайс набере чинності з першого кварталу наступного року.

Зростання цін на просунуті процесори, наприклад, 7-нм чіпи, складе 10%, на 16-нм чіпи ціна підніметься від 10 до 20%. У самій TSMC відмовилися коментувати ці припущення.

Якщо ця інформація підтвердиться, обладнання Bitmain для майнінгу біткоіна AntMiner, яке використовує плати виключно тайванської фабрики bluechip fab semiconductor, також подорожчає. Серія Bitmain AntMiner S19 заснована на спеціалізованих інтегральних схемах, що використовують 7-нм чіпи, що поставляються TSMC.

TSMC кілька років не підвищувала ціни на плати, в той час, як вартість сировини для виробництва плат продовжує зростати.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *