Майнери

Майнер Rhodium планує залучити до $100 млн на IPO

Майнер розраховує використовувати свою технологію рідинного охолодження для більш ефективного майнінгу біткойнів.

Біткойн-майнер Rhodium Enterprises має намір стати компанією, що публічно торгується, згідно з заявою в Комісію з цінних паперів і бірж США (SEC), в якій вона виклала плани із залучення до 100 мільйонів доларів.

Компанія з Делавера, яка розпочала видобуток у вересні 2020 року, торгуватиме під тикером RHDM. Згідно зі звітом, виторг, чистий прибуток і скоригований EBITDA майнінгової компанії склали 48,2 млн. доларів США, 14,9 млн. доларів США і 40,9 млн. доларів США відповідно за шість місяців, що закінчилися 30 червня.

Rhodium планує використати свою запатентовану технологію рідинного охолодження для рентабельного видобутку біткойнів. Компанія заявила, що ця технологія продовжує термін служби її біткойн-майнерів на 30-50%.

Компанія Rhodium заявила, що її потужності в 80 мегават (МВт) достатньо для роботи понад 22 600 майнерів на її «початковому майданчику в Техасі». У цих майнерів загальний хешрейт близько 1,8 ексахеш на секунду (EH/s).

Компанія планує додати 45 МВт додаткової потужності та збільшити хешрейт приблизно до 2,7 ЕХ/с до кінця року.

До квітня 2022 року компанія Rhodium запускає другу майнінг ферму в Техасі та вже придбала майнінгове підприємство потужністю близько 225 МВт для постачання того ж місяця.

Б. Райлі Сек’юрітіс є єдиним менеджером з ведення бухгалтерського обліку IPO.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.