24 Листопада 2022 в 07:20
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Llama та Gauntlet пропонують покрити борг на Aave у $1,6 млн

DeFi
Share this page to Telegram

Платформа управління DeFi Llama та підрозділ з управління ризиками DeFi Gauntlet представили пропозицію щодо управління Aave, щоб покрити безнадійний борг кредитора DeFi у розмірі 1,6 мільйона доларів, викликаний нетривалою спробою у вівторок, пов’язаною з експлуататорами Mango Markets, Авраамом Айзенбергом.

Пропозиція закликає використовувати фонд неплатоспроможності Gauntlet та скарбниця Aave для покриття безнадійних боргів. Фонд неплатоспроможності Gauntlet містить 4923 токени Aave, які зараз коштують 283 000 доларів. Згідно з останнім фінансовим звітом Llama, сама скарбниця кредитора DeFi коштує 165 мільйонів доларів і може бути використана для покриття надлишкового боргу.

Aave накопичив безнадійний борг через розрекламовану коротку позицію по токенах Curve DAO (CRV). Один трейдер зайняв 92 мільйони CRV на суму 57 мільйонів доларів на кредитній платформі DeFi та продовжив їх безперервний продаж, що призвело до початкового зниження ціни CRV, оскільки токен впав до дворічного мінімуму 0,40 долара. Проте продавець коротких позицій постраждав, оскільки ціна токена CRV піднялася вище за 0,60 долара.

Цей стиск зрештою ліквідував боргову позицію продавця коротких позицій на Aave, і в результаті ліквідації протокол DeFi залишився з боргом у розмірі 1,6 мільйона доларів.

У пропозиції йшлося про те, що процес покриття боргу може допомогти оптимізувати скарбницю Aave DAO. У пропозиції говориться, що в скарбниці Aave знаходиться “велика кількість малоцінних активів з довгим хвостом”. Gauntlet та Llama заявили, що активи можуть бути використані для рекапіталізації системи Aave та створення цілісного ринку CRV.

Спільнота Aave DAO обговорить пропозицію найближчими днями. Gauntlet і Llama нададуть детальну інформацію про те, як розгортатиметься процес покриття боргу, якщо DAO підтримає цю пропозицію.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар