7 Лютого 2023 в 20:44
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Лендінгова компанія SALT залучила $64,4 млн

SALT
Share this page to Telegram

Фірма SALT закрила раунд фінансування серії A на суму $64,4 млн від продажу акцій акредитованим інвесторам. Це сталося через 3 місяці після того, як запланований продаж компанії зірвався через крах централізованої криптобіржі FTX. Згідно з пресрелізом, наданим CoinDesk, засновники стартапу направлять капітал на створення нових продуктів та реалізацію стратегії зростання організації.

«Криптовалюта зіткнулася із зимовим штормом у 2022 році, забираючи таких великих учасників галузі, як Terraform Labs, Voyager Digital, Celsius Network, Three Arrows Capital, FTX і BlockFi. SALT не був застрахований від цих сил, але ми сповнені рішучості стати сильнішими, ніж будь-коли», — заявив засновник і виконавець обов’язків генерального директора SALT Шон Оуен. «Попри безпрецедентну ситуацію та екзистенційну загрозу, ми розпочали реалізацію плану зростання, який, на нашу думку, забезпечить ще більший успіх у майбутньому».

В інтерв’ю CoinDesk Оуен заявив, що представники SALT спочатку бачили величезні можливості для розвитку, попри обставини. У той час як крах хедж-фонду Three Arrows Capital і Celsius “висунув слова “крипто-кредитування” на передній план у поганому сенсі”, підприємець запевнив, що SALT уклала угоду про злиття. Річ у тому, що керівництво фірми Bnk To The Future погодилося із планом участі у торгах на активи Celsius. Це було необхідно, щоб спробувати знайти вирішення проблеми банкрутства кредитора.

У міру зростання краху криптогалузі SALT вирішила “піти з ринку, щоб захистити клієнтів та провести переоцінку”, – сказав Оуен. «Ми повністю відкрилися і стали прозорішими, ніж будь-коли», — запевнив бізнесмен. Люди відчували, що ними скористалися. На думку фахівця, клієнти не розуміли, що відбувається. Їм сказав одне, а сталося щось інше.

Компанія SALT, заснована у 2016 році, пропонувала кредити на базі блокчейн-технології. Це дозволяло користувачам вносити криптовалюту як заставу.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар