25 Листопада 2022 в 11:22
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Латиноамериканська біржа Ripio отримала ліцензію на роботу у США

Криптосфера
Share this page to Telegram

Одна з найбільших криптовалютних бірж у Латинській Америці Ripio оголосила про розширення своєї діяльності у США. Компанія одержала ліцензію від Управління фінансового регулювання Флориди.

Вибір штату обумовлений тим, що на думку керівництва Ripio, Флорида є центром криптовалют у країні. Ліцензія дозволить біржі надавати американським громадянам послуги обміну, кастодіальний гаманець та гаманець Web3.

Спочатку компанія розгорне в штаті свою платформу Select, орієнтовану на допомогу стартапам та інституційним інвесторам на початку роботи у криптовалютній галузі. Пізніше Ripio запустить та інші послуги.

Компанія Ripio запустила однойменну біржу навесні 2019 року. Зараз вона обслуговує понад 4.5 млн клієнтів по всьому латиноамериканському регіону. Торік у вересні біржі вдалося залучити фінансування у розмірі $50 млн.

Примітно, що Ripio стала однією з небагатьох компаній, які пройшли перевірку у фінансових аудиторів KPMG, PWC, EY, а також Мережі боротьби з фінансовими злочинами (FinCEN).

Раніше Влада Аргентини повідомила, що незареєстровані доходи власників цифрових активів становлять понад $1 млрд і зажадали від громадян внести уточнення до податкових декларацій.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар