15 Липня 2021 в 14:34
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Китайський крипто-додаток CoinWorld закривається

CoinWorld
Share this page to Telegram

Сайт буде негайно припиняти роботу всіх вебсайтів та додатків, повідомляє сайт фінансових новин Jiemian.

Коли CoinDesk перевіряв цю інформацію, сайт все ще оновлювався.

У 2019 влада Пекіна перевірила CoinWorld на предмет незаконного випуску токенів, повідомили тоді місцеві ЗМІ. Китай оголосив поза законом початкове розміщення монет у 2017 році.

Один користувач Twitter повідомив, що додаток CoinWorld вже виключено з китайських магазинів додатків.

Jiemian says Chinese #bitcoin and #cryptocurrency news platform https://t.co/Ws7q7WXUq5 would halt operation of app and website immediately. https://t.co/phgbAw98Em’s app is already removed from app stores, but its website keeps on updating news. $BTC @jiemian_news pic.twitter.com/7oIJJ3VbhH

— CN Wire (@Sino_Market) July 15, 2021

Додаток було засновано у 2017 році в Пекіні та отримано підтримку від відомих китайських венчурних інвесторів у сфері високих технологій, в тому числі від засновника Xiaomi Shunwei Capital і ZhenFund.

Китайські регуляційні органи неодноразово висловлювали занепокоєння з приводу того, що торгівля криптовалют несе невиправданий фінансовий ризик для економіки, особливо у зв’язку з виходом на криптовалютні ринки сімейних і популярних інвесторів.

В кінці травня Рада міністрів Китаю, Державна рада, закликала вжити жорстких заходів проти майнінгу криптовалют, щоб «контролювати фінансові ризики».

Великі майнінгові центри, такі як Сичуань і Внутрішня Монголія, зробили кроки щодо закриття місцевих шахт. Буквально вчора повідомлялося, що три провінції закривають свої місцеві гірничодобувні підприємства. По крайній мері, ще чотири зробили кроки проти майнінгу.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар