11 Вересня 2021 в 11:14
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Китайська влада заявила про спекулятивний характер NFT

APENFT
Share this page to Telegram

Китайські ЗМІ повідомляють, що уряд зробив серію заяв, які засуджують вартість ринку невзаємозамінних токенів або NFT, попри те, що дві великі технологічні компанії країни займаються цією технологією.

Ця інформація була опублікована новинною службою Securities Times, яка виступає як офіційний рупор Комуністичної партії Китаю.

У ній стверджувалося, що «розумно відзначити наявність величезного міхура в транзакціях NFT», як і те. що більшість покупців NFT зосереджені виключно на вартості активів, а не на оцінці візуальних якостей виробу.

Коли ринковий ажіотаж ослабне, цінність багатьох дивних NFT значно впаде, – зауважив штатний репортер SMCP Ван Цзюньхуей.

Проте, основні технологічні гравці країни Tencent Holdings і Alibaba Group Holding проводять дослідження і розробки, пов’язані з NFT.

Минулого місяця Tencent запустила торговельну платформу NFT Huanhe для інтеграції NFT-активів в платформу потокової передачі музики QQ Music.

Нещодавно фінтех-партнер Alibaba Ant Group розмістив два зображення NFT для продажу у своєму додатку гаманця Alipay.

Водночас варто відзначити, що китайські прихильники NFT вкрай обмежені у своїй торговельній діяльності. Для здійснення транзакцій вони можуть використовувати тільки офіційну валюту країни юань. Крім того, NFT не можна перепродавати після покупки, оскільки це буде порушенням фінансового законодавства країни.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар