Nickel Digital

Криптофонд Nickel Digital заморозив арбітражну торгівлю після травневого обвалу

Криптовалютний хедж-фонд Nickel Digital Asset Management припинив реалізацію стратегій після травневого обвалу ринку і чекає повернення оптимізму для відновлення операцій. Про це CEO фірми Анатолій Крачілов заявив в інтерв’ю Bloomberg.

Очолюваний колишніми співробітниками JPMorgan і Goldman Sachs фонд з AUM на $ 200 млн очікує «параболічного» зростання цін цифрових активів. Раніше арбітраж між вартістю 12 активів на 17 спотових і деривативних ринках забезпечував двозначний річний прибуток для інституціональних інвесторів.

«Наша ринково-нейтральна стратегія з низькою волатильністю дає позитивне очікування прибутку незалежно від спрямованості ринку. Це полегшує появу на крипторинку інвесторів з низькою толерантністю до ризику », – пояснив Крачілов.

Згідно з виданням, з червня 2019 року прибутковість Nickel Digital Asset Management склала 29% при волатильності в 3,5%. Каскади ліквідацій криптодеривативів в травні нейтралізували колишні арбітражні можливості.

Крачілов заявив про вичікувальної позиції фонду, що є типовим для інвесторів на криптовалютному ринку.

За його словами, клієнти Nickel Digital Asset Management поступово відмовляються від уявлень, що цифрові активи несуть в собі ризики репутацій.

Нагадаємо, аналітики Intertrust спрогнозували збільшення до 2026 року до 7,2% частки криптовалют в чистих активах хедж-фондів (~ $ 312 млрд на момент публікації дослідження).

Відповідно до останнього звіту PwC, 21% «класичних» хедж-фондів з AUM на $ 180 млрд вже інвестували в новий клас інструментів в середньому 3% від активів, а більшість з них планують наростити цей обсяг.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.