12 Квітня 2023 в 19:50
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Криптобіржа FTX знайшла $7,3 млрд і подумує про перезапуск

FTX
Share this page to Telegram

Сумнозвісна криптобіржа FTX оголосила про банкрутство на початку лютого минулого року. Її топменеджери чекають на суд. Проте сьогоднішній день приніс добрі новини для всіх клієнтів торгового майданчика.

На слуханнях 12 квітня в Суді у справах про банкрутство Сполучених Штатів по округу Делавер юристи Sullivan & Cromwell, які представляють інтереси FTX, заявили, що біржа відновила ліквідні активи на суму приблизно $7,3 млрд.

Вони також повідомили, що FTX розглядає можливість перезапуску компанії у другому кварталі 2024 року. Новий генеральний директор FTX Джон Рей вже згадував такий варіант розвитку подій у січневому інтерв’ю. Він розповів, що спеціально створена робоча група вивчає питання, чи здатне відродження біржі принести більше користі для користувачів у порівнянні з ліквідацією активів FTX.

На цьому тижні нове керівництво FTX випустило звіт, який має пролити світло на причини краху криптоімперії. 45-сторінковий документ заснований на аналізі величезної кількості даних та понад мільйон документів. Він також включає інтерв’ю, проведені з 19 колишніми співробітниками FTX.

У звіті було розказано про відсутність управління ризиками у компанії, неадекватне ведення обліку, погану кібербезпеку та надто велику роль засновника FTX Сема Банкмана Фріда у прийнятті всіх рішень. Взагалі невелика верхівка топменеджерів компанії здійснювали тотальний нагляд, причому не систематизуючи робочі процеси. Усім заправляли недосвідчені керівники, котрі нещодавно закінчили коледж — Сем Бенкман-Фрід, Гері Ван, а також колишній технічний директор FTX Нішад Сінгх.

Джон Рей зазначив, що FTX Group «не змогла впровадити належні засоби контролю у галузях, які мали вирішальне значення для захисту грошових коштів та криптовалютних активів» клієнтів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар