Kraken

Kraken: Майнери зайнялися накопиченням біткоїнів

Майнери біткоїну накопичують криптовалюту на тлі поточного зростання ринку, пишуть аналітики біржі Kraken у новому звіті. Це веде до «шоку пропозиції» та сприяє зростанню курсу.

“Як великомасштабні утворення, так і дрібні гравці, що забезпечують захист мережі за допомогою майнінг-пулів, схоже, накопичують біткоїни“, – заявляє керівник Kraken Intelligence Піт Хьюмістон.

Спостереження біржі підтверджують нещодавні звіти публічних майнінгових компаній, включаючи Riot Blockchain, Marathon Digital і Hut 8, усі з яких зберегли біткоїни, що були видобуті у вересні. Водночас деякі майнери забезпечують криптовалютою нове фінансування, яке вони використовують для розширення бізнесу.

«Ми бачимо, як майнінгові компанії, що звертаються на біржах, такі як Argo Blockchain, використовують біткоїни як заставне забезпечення для залучення нових капіталів з метою їх подальшого вкладення», — додає Х’юмістон.

Обмежені продажі дрібних майнерів, за його словами, також не говорять про ведмежі очікування. Навпаки, ці гроші використовуються для збільшення обчислювальних потужностей:

«Маліші гравці змушені продавати на підйомі, щоб купувати та обслуговувати обладнання».
Подібна поведінка майнерів сприятливо відбивається і на самому біткоїні, заявляють у Kraken:

«Ми можемо розглядати недавнє зростання інвестицій у видобуток біткоїну не лише як новий сигнал відновлення впевненості у просторі цифрових активів, а й як свідчення стійкості всієї мережі, основною ціннісною пропозицією якої є сам біткоїн».

Дані Blockchain.com підтверджують стрімке поновлення хешрейту біткоїну до попередніх максимумів, які були встановлені перед травневим обмеженням видобутку в Китаї.

«Хешрейт був вищим лише 6 днів за всю історію, — пише засновник інвесткомпанії Capriole Чарльз Едвардс. – Ми наближаємось до нового максимуму за рівнем безпеки мережі. У це важко повірити».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *