Proxi

Компанія-творець легендарної «The Sims» готує нову блокчейн-гру

Компанія Gallium Studios, яка створила популярну гру «The Sims», підписала партнерську угоду з DLT gaming Forte Labs для створення нової блокчейн-гри під назвою Proxi.

Нова гра дозволить користувачам створювати «проксі» свого розуму. Гравці зможуть візуалізувати спогади за допомогою 3D-малюнків, фотографій та аудіофайлів. Пам’ять буде використана для створення ігрового світу.

Proxi дозволить гравцям побачити, як вони впорядковують свої спогади, як вони думають і що саме надає унікальність їх особистостям. Гра також дозволить створити спеціальну карту. Вона буде показувати те, як гравець переміщається по світу і створює асоціації з речами. Під час створення, його Проксі оживає і може взаємодіяти з іншими Проксі в грі.

Вілл Райт, творець The Sims і засновник Gallium Studios, заявив в інтерв’ю, що ця гра буде присвячена самопізнанню, і може бути страшна для багатьох:

«Я думаю, що самопізнання лякає. Дізнаватися про світ не так страшно, як дізнаватися про себе ».

Варто зазначити що блокчейн-гра дозволить гравцям володіти своїми спогадами в формі NFT. Також розробники створять внутрішньоігрову торговельний майданчик, де гравці зможуть продавати та купувати NFT.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *