5 Січня 2023 в 20:50
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Компанія Genesis скоротила 30% працівників

Genesis
Share this page to Telegram

Genesis ініціювала черговий раунд скорочень, у ході якого було звільнено близько 30% робочого штату. Представники компанії наголосили: організація продовжує стикатися з безпрецедентними галузевими викликами. У зв’язку з цим Genesis вирішила скоротити частину персоналу по всьому світу.

Наголошувалося, що ці заходи є частиною безперервних зусиль, спрямованих на підтримку та довгострокове просування бізнесу. Цього тижня представники Genesis розробляють стратегію подолання глобальної кризи ліквідності, але для цього знадобиться певний час. Це зумовлюється насамперед технічними та ресурсозатратними складнощами, які супроводжують цей процес.

Проте фахівці компанії наголосили, що всі операції з деривативами та спот-активами доступні в повному обсязі. Раніше у листопаді минулого року криптокредитор Genesis був змушений зупинити всі операції, пов’язані з виведенням коштів із платформи та додатковим кредитуванням. Як повідомили фахівці компанії, це було пов’язано із затяжним ведмежим трендом на ринку, а також резонансним банкрутством майданчика FTX.

Минулого місяця представники організації зазначили, що вони все ж таки можуть подолати кризу ліквідності, але на це потрібно кілька тижнів. Генеральний директор Genesis Дерар Іслім наголосив, що компанія активно для цього активно співпрацює з незалежними фінансовими консультантами.

Раніше наша редакція зазначала: у середу 4 січня було опубліковано протоколи чергового засідання FOMC. З них випливає, що цього року ФРС продовжуватиме йти шляхом жорсткої монетарної політики. Проте наголошувалося, що інфляція у США п’ять місяців поспіль активно знижується. У зв’язку з цим, фінансовий регулятор може розглянути певне уповільнення темпів зростання ключової ставки.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар