Bitdefender

Компанія Bitdefender виявила вірус-майнер, загрозливий геймерам

Геймерам постійно загрожують віруси, що використовують потужності їхніх комп’ютерів для прихованого видобутку криптовалют.

Так званий криптоджекінг вже став гігантською проблемою для інтернет-користувачів по всьому світу. Найчастіше шкідливе програмне забезпечення використовується для прихованого видобутку приватного альткоіна Monero (XRM).

На цьому тижні компанія Bitdefender опублікувала дослідження, в ньому вона розповіла про новий вірус-майнер, який атакує геймерів, які використовують піратські ігрові програми.

Йдеться про шкідливу програму MosaicLoader. Вона проникає в пристрій жертви через файли гри.

Аналітики підкреслили, що ми маємо справу з вірусом, що володіє складнішою структурою в порівнянні з аналогічним шкідливим ПЗ. Антивіруси не в змозі виявити MosaicLoader, що дозволяє йому без проблем проникнути в комп’ютерну систему.

Крім криптоджекінга шкідлива програма отримує доступ до акаунтів користувача в соціальних мережах. Крім цього, вірус може розсилати через соцмережі жертви шкідливі файли й посилання її знайомим.

Компанія Bitdefender закликає людей повністю відмовитися від піратського софту. Тільки в цьому випадку можна убезпечити свій комп’ютер не тільки від такого вірусу, але і від інших кіберзагроз.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *