4 Лютого 2023 в 18:02
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Казахстан почав тестувати державну криптовалюту

Криптобіржі
Share this page to Telegram

Національний банк Казахстана запустив пілотний проєкт по використанню цифрового тенге. Влада і регулятори країни сподіваються, що національна цифрова валюта допоможе інтегрувати банки та DeFi.

Замісник керівника НБК Берік Шолпанкупов розповів, що в Казахстані також запущений практично науково-дослідницький проєкт, спрямований на вивчення того, як цифрові тенге можуть з’єднати криптовалютний ринок зі світом традиційної фінансової валюти.

Він підтвердив, що НБК працює чітко за планом, викладеним в офіційній дорожній карті. Очікується, що повноцінний запуск національної криптовалюти в Казахстані відбудеться у 2025 році.

«Ініціатива із запуску цифрового тенге знаходиться в експериментальній стадії. Валюта використовується в контрольованому середовищі, а також обраними користувачами та продавцями. Ми тестуємо цифрове тенге, яке створено на базі BNB Chain, щоб скоротити розрив між традиційними банками й криптовалютною екосистемою», ― заявив Шолпанкупов.

Про те, що цифрові тенге будуть працювати на базі BNB Chain, в кінці минулого року говорив глава Binance Чанпен Чжао (Changpeng Zhao).

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар