Майнінг

Іркутський губернатор запропонував визнати майнінг видом підприємництва

Глава регіону Ігор Кобзєв поскаржився на істотне зростання енергоспоживання через підпільних підприємств з видобутку криптовалют і запропонував ввести спеціальні тарифи на електроенергію для майнерів.

Губернатор Іркутської області Ігор Кобзєв в Instagram запропонував визнати майнінг криптовалют видом підприємництва. Глава регіону опублікував в соцмережі своє звернення до заступника голови уряду Росії Олександру Новаку, в якому поскаржився на істотне зростання енергопостачання через підпільних майнерів. Кобзєв вважає, що необхідно ввести підвищені тарифи на електроенергію для майнерів.

«Майнери повинні платити за електроенергію за іншими тарифами. Виключно на їх плечі повинна лягати оплата тієї перевитрати, яка відбувається через їх «ферми». Так ми можемо захистити всіх інших жителів області », – зазначив Кобзєв.

За словами глави Іркутської області, в регіоні вже були прецеденти через гігантське навантаження на електричні мережі. У Марківському муніципальній освіті дачні селища на кілька годин залишалися без електропостачання, пояснив Кобзєв. Він також додав, що подібні події в зимовий період можуть призвести до надзвичайної ситуації.

У вересні з аналогічною ініціативою виступив голова комітету Держдуми з фінансового ринку Анатолій Аксаков. Він запропонував прирівняти майнінг до виду підприємницької діяльності, а також ввести відповідне оподаткування.

13 жовтня стало відомо, що Росія вийшла на третє місце у світі по майнінгу біткоіна, частка країни в сумарних обчислювальних потужностях майнерів досягла 11% в серпні в порівнянні з 6,8% у квітні.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *