BlackRock

Інвестдиректор BlackRock пояснив, чому вирішив вкласти частину активів в біткоін

Директор з інвестицій компанії BlackRock Рік Рідер в розмові з CNBC пояснив, чому вирішив розмістити частину своїх капіталів в біткоіні. BlackRock є найбільшою інвестиційною компанією у світі за розміром активів з більш ніж $ 9 трлн під управлінням.

Рідер бачить біткоіни альтернативною валютою, майбутня вартість якої буде визначатися її тривалим розповсюдженням.

«Частково я тримаю трохи біткоінів тому, що думаю, що число людей, які входять в цей простір, буде збільшуватися з часом, – сказав він. – Мені подобаються активи, які мають волатильність з ухилом вгору. Я можу побачити, що біткоін істотно підніметься, як робив це раніше ».

У серпні стало відомо, що BlackRock сформувала позицію на більш ніж $ 382 млн за акціями компаній Marathon Digital Holdings і Riot Blockchain, що спеціалізуються на видобутку біткоіна. У січні Blackrock повідомила Комісію з цінних паперів і бірж США про те, що може включити у свої фонди ф’ючерси на біткоіні.

Одночасно Рідер визнав, що біткоін не здатний замінити більш традиційні класи активів в портфелі.

«Але я думаю, що він волатильний. Я не думаю, що він може бути ключовим класом активів, до яких відносяться облігації та акції. Я вважаю його більшою мірою спекулятивною частиною портфеля, і в цьому його цінність », – додав він.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *