Індія

Індійський уряд бореться з використанням крипти як платіжних коштів

Сьогодні уряд Індії зайнявся питанням криптоактивів. У риториці влади підкреслюється мета виключити використання криптоактивів для фінансування незаконної діяльності або як частини платіжної системи.

У листі, відповідаючи Радж’ї Сабха, державному міністру фінансів, Панкадж Чаудхарі заявив, що уряд вивчає систему блокчейну, щоб стимулювати цифрову економіку Індії. У листі зазначалося, що криптовалюта не є законним платіжним засобом в країні. Уряд активно працює над припиненням крипто-рекету, відмивання грошей і витоку даних.

«Уряд не вважає криптовалюту законним платіжним засобом або монетою і вживе всіх заходів для виключення використання цих криптоактивів для фінансування незаконної діяльності або як частину платіжної системи», – сказав Панкадж Чаудхарі.

У недавньому звіті Міжвідомчого комітету високого рівня (IMC), створеного під головуванням секретаря (з економічних питань), для вивчення питань, пов’язаних з віртуальними валютами, і пропозиції конкретних дій, які необхідно зробити в цьому питанні, пропонується прийняти проти приватних криптовалют. IMC рекомендував заборонити в країні всі приватні криптовалюти, за винятком будь-якої криптовалюти, випущеної державою.

Крім того, Панкадж Чаудхарі підтвердив, що уряд вживе заходів з посиланням на звіт IMC. Якщо уряд досягне консенсусу щодо законодавчої пропозиції, вона буде представлена на майбутніх сесіях парламенту після належної правової процедури.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *