Huobi

Huobi розширює набір пропонованих клієнтам послуг

Huobi, одна з провідних криптовалютних бірж, оголосила сьогодні, що компанія розширює свої торгові послуги за рахунок розширення варанта на похідні інструменти Huobi. Запущена у В’єтнамі 3 вересня, Huobi надає послуги на різних ринках, включаючи Індію і Європу. Тепер компанія планує до кінця вересня поширити торгові послуги Huobi Derivatives Warrant на всі свої глобальні ринки.

В офіційному пресрелізі Huobi згадав, що його сервіс Derivatives Warrant дозволяє користувачам збільшити свій потенціал. Згадана послуга також допомагає клієнтам отримати доступ на надійний і ліквідний ринок. Huobi Derivatives Warrant – це рекомендований опціонний продукт, створений Huobi Futures, платформою для торгівлі деривативами під керуванням Huobi Global.

Платформа для торгівлі криптовалют значно розширила свої послуги з початку 2021 року на тлі стрибка глобального поширення цифрових активів. За обсягом торгів Huobi – одна з найбільших цифрових бірж в світі.

Коментуючи недавнє оголошення, Ду Цзюнь, співзасновник Huobi Group, сказав: «Huobi Derivatives Warrant дозволяє трейдерам вибирати кілька типів опціонів, що відповідають різним ринковим умовам. Наприклад, якщо трейдери думають, що в майбутньому це буде плоский ринок, вони можуть зафіксувати прибуток, налаштувавши ціновий діапазон з опціями європейського спреду; Якщо вони очікують, що ринок піде в будь-якому напрямку, не маючи впевненості в тому, коли саме він досягне піку або дна, вони можуть торгувати американськими опціонами з кредитним плечем ».

«На відміну від традиційних постачальників послуг опціонів, Huobi Derivatives Warrant забезпечує надійний і ліквідний ринок, на якому користувачам не потрібно нести збитки, на яких ціни премій в кінцевому підсумку будуть відрізнятися від пропонованих, за винятком крайніх випадків. Huobi Derivatives Warrant не стягує комісію за транзакцію і виконання і надає опціони з різним терміном дії на вибір і підтримує торгівлю в великих обсягах », – зазначив Хуобі.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.