криптовалюти

Хедж-фонд Marshall Wace з активами на $ 55 млрд готується увійти на криптовалютний ринок

Британський хедж-фонд Marshall Wace має намір зайнятися криптовалютними інвестиціями, пише Financial Times з посиланням на джерела. Компанія має під управлінням $ 55 млрд і буде орієнтуватися на такі області, як блокчейн, платіжні системи для цифрових валют і стейблкоіни. Marshall Wace сформує окремий портфель, в який увійдуть компанії з простору цифрових фінансів на пізніх стадіях розвитку.

Джерела також повідомили, що останнім часом фірма шукала співробітників з досвідом в області цифрових активів. Хоча новий бізнес Marshall Wace тільки починається, фірма планує швидко розвивати цей напрямок і може додати інші форми інвестицій, наприклад зайнятися криптовалютною торгівлею, додали джерела. В Marshall Wace ситуацію коментувати відмовилися.

У цьому році фірма відкрила спеціалізований фонд для інвестування в компанії зі сфери охорони здоров’я до їх лістингу на фондовому ринку. Таким чином вона розраховувала залучити додаткові джерела доходів на ринках приватних капіталовкладень.

Новий криптовалютний підрозділ буде практикувати подібний підхід, здійснюючи венчурні інвестиції в зарекомендовані компанії, які надають інфраструктуру для ринку цифрових активів. Зокрема, Marshall Wace цікавлять пов’язані зі стейблкоінами ініціативи. Компанія все ще веде переговори з потенційними інвесторами, а розмір портфеля на старті невідомий. Marshall Wace стала одним з інвесторів $ 440-мільйонного раунду зі збору фінансування фірми Circle, що стоїть за випуском стейблкоіна USDC.

Результати недавнього опитування показали, що хедж-фонди готові розмістити до 7,2% своїх капіталів в криптовалюті до 2026 року.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *