криптовалюта

Хакери зажадали $ 5,9 млн в криптовалюті від продовольчої компанії в США

Угруповання хакерів BlackMatter, імовірно пов’язане з Росією, атакувало американську компанію New Cooperative з Айови, яка поставляє зерно на ферми. Про це повідомляє The Washington Post.

За допомогою вірусу зловмисники зашифрували дані New Cooperative і викрали 1 ТБ файлів, включаючи рахунки на оплату, документи про дослідження і розробки, а також вихідний код технології картографування ґрунту.

Хакери зажадали викуп у розмірі $ 5,9 млн в криптовалюті до 25 вересня, погрожуючи опублікувати вкрадені дані.

New Cooperative відключила свої комп’ютерні мережі, щоб ізолювати злом і продовжити роботу.

Дослідники з кібербезпеки вважають, що BlackMatter – це нова назва хакерського угруповання DarkSide, яку раніше пов’язували з Росією. У травні DarkSide оголосила про зупинку діяльності через тиск влади США.

Нагадаємо, про активізацію нової хакерського угруповання BlackMatter експерти з кібербезпеки повідомили ще в кінці липня. Тоді зловмисники шукали можливості покупки доступу до мереж великих компаній в США, Канаді, Австралії та Великобританії.

Їх цікавили всі галузі, крім охорони здоров’я та державного сектора. Хакери пропонували від $ 3000 до $ 100 000 за доступ до мережі, а також частку від потенційної суми викупу.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *