5 Лютого 2023 в 21:09
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Google вклала $300 млн в інвестпроєкт Сема Бенкмана-Фріда

Google
Share this page to Telegram

Холдинг Google Cloud інвестував $300 млн у стартап творців штучного інтелекту Anthropic. У проєкт приблизно за шість місяців до краху FTX через фонди вкладався засновник банкрутної криптобіржі.

Цифру $300 млн озвучило видання Financial Times. Anthropic підтвердила інформацію про інвестиції Google без уточнення конкретної суми:

“Ми раді використовувати Goolgle Cloud для тренування наших систем штучного інтелекту, включаючи Claude“.

В Anthropic підтвердили, що отримували гроші від Сема Бенкмана-Фріда (Sam Bankman-Fried) та колишнього генерального директора Alameda Research Каролін Елісон (Caroline Ellison):

«Основним інвестором у раунді серії B був генеральний директор FTX. Також у ньому брали участь Каролін Еллісон, Джим Макклейв, Нішад Сінгх, Йаан Таллінн і центр з дослідження ризиків, що виникають (CERR)».

Бенкман-Фрід здійснив свої вкладення у квітні 2022 року, кажуть дані Crunchbase. У The New York Times зазначають, що із залучених стартапом $580 млн. $530 млн були від Бенмана-Фріда і пов’язаних з ним осіб.

Деякі користувачі вважають цю цифру навіть заниженою. Один із кредиторів FTX заявив у Твіттері про те, що частка Бенкмана-Фріда в Anthropic досягає $1,1 млрд. У коментарях розгорнулися цілі дебати з приводу того, чи використовуватиме його в Anthropic для сплати боргів FTX.

Раніше FTX повідомила своїх клієнтів про нову хвилю здирств.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар