apecoin

Головними власниками токена ApeCoin виявилися Ethereum-кити

Кіти криптовалютного ринку виявилися найбільш зацікавленими в токені APE від розробників колекції Bored Ape Yacht Club

Токен ApeCoin (APE) від компанії Yuga Labs виявився найбільш популярним серед ether-китів (інвестори із середнім балансом ~160 000 ETH). Про це свідчать дані ресурсу WhaleStats. Як можна помітити на списку нижче, APE зайняв 5 рядок у топ-10 токенів, які купують ether-кити. Середній обсяг закупівлі становить $448 000.

Також APE входить і в топ-10 серед найбільш продаваних токенів. Тут він розташований не на перших місцях, що говорить саме про покупець серед інвесторів. Незважаючи на великі закупівельні обсяги, APE все ж таки не є основним альткоіном на балансі у китів.
Найбільше кити тримають токен біржі FTX на загальну суму $1,7 млрд. На другому місці розташувався «мемний альткоін» SHIB на $1,2 млрд.

Раніше стало відомо, що APE випередив біткоїн за обсягами торгів на Binance. Обсяг торгів у парі APE/USDT досяг ~$2,4 млрд. У біткоїну цей показник був на рівні ~$1,3 млрд.

Нагадаємо, раніше творці Bored Ape Yacht Club запустили свій токен APE. Управлінням займається децентралізована організація ApeCoin DAO.

Серед управлінців ApeCoin DAO вже є співзасновник Reddit Алексіс Оганян, голова венчурного відділу в FTX Емі Ву, глава Sound Ventures Маарія Баджва, співзасновник Animoca Brands Ят Сіу та президент Horizen Labs Дін Стейнбек. За яким принципом визначалося призначення, залишається невідомим.

Як зауважив блокчейн-кореспондент Колін Ву, фірма Alameda Research, що входить до структури FTX, за допомогою високочастотного трейдингу торгувала понад $1,8 млн у торговій парі WETH/APE на Uniswap V3.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.