23 Січня 2023 в 21:35
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Глава Microsoft позитивно висловився про метавсесвіт

Microsoft
Share this page to Telegram

Керівництво технологічного гіганта оголосило, що підтримує концепцію метавсесвітів і готове ділитися своїм баченням того, що віртуальні світи повинні привнести до досвіду користувача.

Генеральний директор Microsoft Сатья Наделла заявив у бесіді з головою Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) Клаусом Швабом (Klaus Shwab), що метавсесвіт здатний об’єднувати людей за допомогою інтерактивної форми, чого не можуть запропонувати інші сучасні технології.

Наделла захопився відчуттям присутності, що дає віртуальний простір у процесі взаємодії. Пандемія коронавірусу змінила правила, змусивши по-іншому поглянути на онлайн-зустрічі та наради, а метавсесвіти, каже гендиректор Microsoft, стали природним продовженням цього досвіду. Це ключова особливість та перевага метавсесвітів.

“Я думаю, що використання технології метавсесвіту та імерсивного досвіду необхідне для об’єднання світу, оскільки відчуття присутності, яке технологія забезпечує, дуже важливе”, – розсудив Сатья Наделла.

Співзасновник компанії Білл Гейтс, навпаки, вважає, що найбільший потенціал мають технології штучного інтелекту. Про це він заявив у нещодавній сесії Reddit Ask-Me-Anything (AMA). Зараз компанія активно інвестує у проєкти, пов’язані з метавсесвітами. У жовтні техногігант оголосив, що має намір інтегрувати свої хмарні продукти в метавсесвіт, щоб стати ближчими до Web3-індустрії.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар