12 Січня 2023 в 11:11
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

ФРС: «Ми не маємо наміру перешкоджати розвитку криптоіндустрії»

криптовалюти
Share this page to Telegram

У ФРС турбуються, що суворе регулювання криптоіндустрії може відштовхнути її від традиційного сектора у бік більшої децентралізації, що призведе до дестабілізації фінансової системи.

Член Ради керівників Федеральної резервної системи (ФРС) Мішель Боуман (Michelle Bowman) виступила на конференції керівників Асоціації банкірів Флориди в Маямі, де розповіла, як ФРС намагається знизити інфляцію, ставиться до криптовалют й бачить їхній вплив на економіку США.

За словами Боуман, нещодавні події у криптоіндустрії, такі як дефолт криптобіржі FTX, продемонстрували, що галузь може становити значні ризики для споживачів, бізнесу та фінансової системи в цілому. При цьому вона заявила, що багато традиційних фінансових установ не припинять рухатися в напрямку криптовалют і блокчейну.

Тому ФРС та банківські регулятори продовжать вивчати індустрію та намагатися нівелювати ризики, які вона представляє. При цьому, каже Боуман, у ФРС не хочуть перешкоджати інноваціям, навпаки, їм слід пестувати їх, щоб задовольнити споживчий інтерес.

«При більш строгому регулюванні ми б підштовхнули галузь до небанківського сектору, а це своєю чергою призвело б до меншої прозорості та ризиків для фінансової стабільності. Зараз ми думаємо над тим, як правильніше підійти до регулювання, щоб не спричинити серйозного відторгнення в галузі», — каже представник ФРС.

Раніше у ФРС заявили, що американські регулятори мають усі необхідні інструменти, щоб попередити вплив ринку криптоактивів на традиційну фінансову систему.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар