Elliptic

Фірма блокчейн-аналітики Elliptic привертає $ 60 млн

Збір коштів підкреслює зростальний інтерес до індустрії аналізу транзакцій, оскільки компанії прагнуть дотримуватися правил AML і відстежувати доходи від успішних зломів.

Elliptic, який допомагає відстежувати транзакції в блокчейнах, зібрав 60 мільйонів доларів в рамках раунду фінансування серії C, проведеного Evolution Equity Partners.

Базована в Лондоні компанія буде використовувати гроші для досліджень і розробок і міжнародного зростання. Фінансування також допоможе в розширенні команди Elliptic, особливо в США.

Elliptic повідомила, що в число, що беруть участь інвесторів, входили SoftBank Vision Fund 2, AlbionVC, Digital Currency Group, Wells Fargo Strategic Capital, SBI Group, Octopus Ventures, SignalFire і Paladin Capital Group.

Збір коштів підкреслює зростальний інтерес до індустрії аналізу транзакцій, оскільки компанії прагнуть дотримуватися правил боротьби з відмиванням грошей (AML) і відстежувати доходи від успішних зломів. Минулого місяця платіжний гігант Mastercard погодився купити CipherTrace за невідому суму. У березні Chainalysis, партнер, чия клієнтська база включає урядових слідчих, була оцінена у 2 мільярди доларів в рамках збору коштів серії D.

«Унікальна природа криптовалюти як розвивального класу активів означає, що існує зростальна потреба в інструментах забезпечення відповідності корпоративного рівня та моніторингу транзакцій», – сказав Ніл Кунья-Гомес, інвестор SoftBank Investment Advisers.

Заснована у 2013 році компанія Elliptic також повідомила, що Річард Сівальд, засновник і керівний партнер Evolution Equity Partners, увійде до її ради директорів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *