30 Січня 2023 в 15:38
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Fantom випустить другу версію стейблкоїну fUSD

Fantom
Share this page to Telegram

Блокчейн Fantom запускає оновлену версію стейблкоїну для покращення екосистеми

Блокчейн-платформа Fantom планує представити другу версію власного стейблкоіна fUSD, щоб створити більш передбачувану та економічну систему для розробників, партнерів та користувачів. Про це йдеться у повідомленні розробників.

За словами розробників, нова версія стабільної монети дозволить зацікавленим сторонам розподіляти комісії або у токенах Fantom (FTM), або у fUSD, а також прогнозувати майбутні витрати на основі використання. Це дозволить програмістам створювати додаткові інституційні продукти для користувачів та забезпечить більш послідовну систему планування та бюджетування грантів.

Користувачі Fantom можуть використовувати FTM для створення fUSD та отримання доступу до програм децентралізованого фінансування (DeFi), створених на основі системи, наприклад, для кредитування, торгівлі та отримання позик.

Перехід на нову версію fUSD призведе до ліквідації будь-яких позицій, у яких заборгованість fUSD дорівнює або перевищує суму в FTM. Ліквідація відбувається, коли у трейдера недостатньо коштів, щоб тримати відкритою угоду з кредитним плечем.

Щоб допомогти користувачам закрити свої позиції, Fantom створила інструмент обміну, що дозволяє обмінювати стабільну монету DAI на fUSD та погашати борги.

Наприкінці минулого року засновник Yearn Finance та Keep3r Андре Кроньє поділився планами Fantom Foundation щодо розвитку екосистеми у 2023 році. Так, у проєкті планується подати монетизацію комісій для розробників децентралізованих додатків (dApps). Очікується, що монетизація буде працювати за типом доходів стримерів на YouTube та Twitch. Крім того, користувачів звільнять від комісій децентралізованих програм у криптовалюті FTM.

Відхід Кронье з DeFi у березні минулого року завдав серйозного удару по настроях інвесторів Fantom. Він пішов через кілька днів після того, як його новий проєкт піддався критиці через недостатнє забезпечення безпеки. В результаті в проєкт перестали приходити нові учасники через відсутність великої надії на відновлення котирувань YFI та FTM.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар