31 Березня 2023 в 19:37
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Фахівці оцінили вплив суворого банківського регулювання на криптовалюти

Криптовалюти
Share this page to Telegram

Криптоіндустрія та банківський сектор тісно взаємопов’язані, оскільки багато бірж використовують кредитні організації для зберігання коштів та обробки транзакцій. Зміни у банківському законодавстві можуть вплинути й на сектор цифрових активів, що прагне більшої легітимності та інтеграції з традиційними фінансовими системами.

Адміністрація Джо Байдена посилює тиск на федеральних регуляторів, підштовхуючи їх до посилення правил регіональних банків. Від організацій потрібно збільшити обсяг ліквідних активів. Цього місяця Департамент фінансового захисту Каліфорнії розпорядився закрити Silicon Valley Bank. Банк Кремнієвої долини втратив близько $42 млрд буквально за один день.

На думку експертів, криптоіндустрія може отримати для себе непряму вигоду у разі посилення урядом США нагляду за банківським сектором. Подібні кроки здатні зміцнити фінансову систему загалом. Це позитивно позначиться на довірі інвесторів до багатьох інструментів, включаючи й цифрові валюти, які зараз розглядають більше як спекулятивні та високоризикові активи.

У міру того, як цифрові валюти продовжують популяризуватися і спостерігається їхнє повсюдне прийняття, посилення нагляду за банківським сектором підвищить легітимність цього класу активів в особі інституційних інвесторів.

Також посилення банківських нормативів призведе до більш активних дій у рамках практики боротьби з відмиванням коштів та верифікацією користувачів. Ці кроки явно ускладнять життя криптозлочинцям і підвищать довіру до цього сектору.

Раніше редакція Crypto.ru інформувала: згідно з ончейн-метриками, NFT, випущені Дональдом Трампом, знову почали набирати популярності. На думку експертів, це обумовлено судовим розглядом щодо американського чиновника.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар