4 Березня 2023 в 08:35
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Експерти оцінили макроекономічну обстановку

крипторинок
Share this page to Telegram

Аналітики сінгапурської компанії QCP Capital випустили нове зведення, де вони оцінили макроекономічну обстановку, що склалася. Як зазначили експерти, поточний тиждень щодо цього був спокійним.

Ще одним важливим джерелом економічних даних стане звіт ADP про зайнятість у США. Щомісячний звіт відображає стан несільськогосподарського американського сектору. Також фахівці відзначили й дії Федеральної системи. Вони наголосили, що черговий саміт відомства, призначений на 21-22 березня, стане визначальним на весь рік.

Зважаючи на все, підсумки засідання дадуть чіткий сигнал глобальному ринку, як регулятор діятиме до кінця цього року і чи планує він перейти до поступового пом’якшення монетарної політики у 2024 році. За словами експертів, у довгостроковій перспективі DXY перейде у фазу сталого зростання, що чинитиме суттєвий тиск на сегмент цифрових активів.

Примітно, що на початку тижня сам американський долар зіткнувся з просіданням. Вона була викликана макроекономічною статистикою, що надійшла з Китаю. Стало відомо, що індекс менеджерів із закупівель у промисловому сегменті КНР різко зріс на 52,6%. Але, за словами експертів, цей тиск локальний і DXY може швидко відновитися.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар