ЦБ ІНдії

Ексглава ЦБ Індії пояснив логіку оподаткування операцій з криптовалютами

Криптовалюти в Індії повинні обкладатися податками в залежності від способу їх придбання. Про це заявив ексзаступник керівника Резервного банку Індії (RBI) Рама Субраманіам Ганді, пише CoinDesk.

В ході конференції Crypto Asset Conference HODL 2021 колишній чиновник визнав незалежну природу криптовалют і заявив, що регуляторам не слід придушувати технології, що розвиваються.

Своєю чергою, індустрія повинна підкорятися законам країни, зазначив Ганді. Він закликав відстежувати транзакції з цифровими активами «через центральний репозиторій».

«Криптовалюти повинні оплачуватися через звичайні платіжні канали. Якщо це не так, то вони вважаються добутими, і потрапляють під податок на приріст капіталу », – підкреслив колишній представник RBI.

За його словами, без належної нормативної бази цифрові активи можуть використовувати в незаконній діяльності.

За підсумками 2020 року в Chainalysis оцінили число криптоінвесторів в Індії в 15 млн осіб, а вартість належних їм активів – в $ 38,8 млрд.

У травні ForkLog повідомляв про те, що RBI попросив банки припинити відносини з біткоін-біржами. Після цього регулятор закликав підконтрольні установи не посилатися на скасовану директиву про заборону на операції з криптовалютами.

У червні ЗМІ дізналися про плани Індії ввести 2% податок на цифрові активи, придбані на закордонних біржах.

Раніше в парламент внесли законопроєкт, який передбачає заборону криптовалют, проте він так і не був представлений.

Пізніше Bloomberg повідомив про плани уряду країни розглянути можливість регулювання класу цифрових активів.

Нагадаємо, в липні джерела The Economic Times заявили, що влада Індії вивчає можливість введення додаткового 18% податку для іноземних криптовалютних бірж.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.