26 Листопада 2022 в 08:38
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Дочірня компанія Animoca Brands отримала ліцензію у Дубаї

Animoca Brands
Share this page to Telegram

Пресслужба студії Animoca Brands повідомила: дочірня інвестиційна організація компанії Hex Trust отримала ліцензію від Управління регулювання віртуальних активів Дубая (VARA) на надання послуг інституційним клієнтам та інвесторам у регіоні ОАЕ.

Гонконзька компанія пропонує своїм користувачам можливості, пов’язані з криптовалютними активами, включаючи стейкінг, брокерські угоди та зберігання цифрових валют. Починаючи з 25 листопада 2022 року, фірма має право здійснювати свою діяльність у спеціальній економічній зоні Дубая.

Найближчим часом керівники організації запропонують концепт первісного продукту (MVP). Крім того, регіональний підрозділ Hex Trust відкрив офіс у Дубаї ще влітку поточного року. Компанія оголосила про великі плани розвитку на території Близького Сходу та в країнах Північної Африки (MENA).

Колишній глава блокчейн-проекту Fidinam, а нині гендиректор Hex Trust Філіппо Буцці запевнив, що його компанія розраховує на розширення клієнтської бази в Дубаї після затвердження ліцензії. Команда проєкту планує зробити значний внесок у розвиток екосистеми віртуальних активів у регіоні.

За словами керівників Animoca Brands, Дубай представляє серйозний інтерес щодо еволюції бізнесу. Ця локація має великі перспективи та зосередила навколо себе провідних гравців криптовалютної галузі, які спільно розвиватимуть сектор цифрових фінансів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар