19 Листопада 2022 в 20:00
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

DeFi-протокол Ren виявився на межі краху через FTX

Ren
Share this page to Telegram

Відомий китайський журналіст Колін Ву запевнив, що кроссчейн-протокол децентралізованих фінансів (DeFi) Ren серйозно постраждав через крах криптовалютної платформи FTX. Через банкрутство Alameda Research коштів на розвиток проєкту вистачить лише до кінця 2022 року.

Річ у тому, що на початку 2021 року венчурна компанія під керівництвом Сема Бенкмана-Фріда придбала криптостартап Ren, щоб забезпечити довгострокове фінансування продукту. Проте наразі ситуація радикально змінилася. Про це розповіли розробники блокчейн-проекту.

Відтепер команда стартапу поставила собі за мету розвивати продукт без підтримки Alameda Research. Програмісти заявили, що запустять версію мережі Ren з відкритим вихідним кодом та керовану спільнотою.

Новий етап отримає назву Ren 2.0 і працюватиме завдяки унікальній архітектурі, заснованій на Geth з реалізацією MPC FROST, яка дозволяє розгортати програми на основі EVM (віртуальної машини) з підтримкою багатоланцюжності для всіх блокчейнів, інтегрованих з Ren. Крім того, технологічне рішення виконуватиме роль моста з Ren 1.0.

Перехід на FROST закладе основу для децентралізації мережі MPC та дозволить масштабуватись до тисяч вузлів. Найближчим часом буде розгорнуто тестову мережу, де будуть випробувані можливості інструментарію.

Щоб перейти до етапу Ren 2.0, розробникам знадобиться додаткове фінансування. Нині це питання вивчається і команда стартапу шукає нових інвесторів. Рішення прийматиметься спільнотою.

Наступними кроками користувачам запропоновано відключити карбування через Ren 1.0, залишивши увімкненим спалювання, а через 30 днів повністю відмовитися від Ren 1.0. Паралельно буде розгорнуто тестову версію Rev 2.0. Крім того, розробники вирішили відключити домен renproject.io, який належав Alameda.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар