Coinbase

Coinbase залучила від інвесторів $ 2 млрд на тлі ажіотажного попиту

Американська біржа криптовалют Coinbase реалізувала облігації на $ 2 млрд, перевершивши первинну мету в $ 1,5 млрд за рахунок підвищеного попиту.

«Впевнений попит – це недвозначне і велике підтвердження від боргових інвесторів», – заявила аналітик Bloomberg Intelligence Джулі Чаріелл.

Чаріелл вважає, що тепер до аналогічних способів залучення фінансування можуть вдатися конкуренти, включаючи Binance і Gemini.

Розміщення Coinbase облігації вважаються «сміттєвими», тобто високоприбутковими і високоризиковими інвестиційними інструментами. Зазвичай вони використовуються компаніями для залучення капіталу за короткий термін. Coinbase пообіцяла витратити отримані кошти «на загальні корпоративні потреби, які можуть включати в себе продовження інвестицій в розвиток продуктів, а також потенційні інвестиції або придбання інших компаній, продуктів або технологій».

Рівні обсяги облігацій з експірації протягом семи і десяти років були продані зі ставками в 3,375% і 3,625% відповідно. Угода підлягає закриттю 17 вересня. Раніше компанія MicroStrategy розмістила облігації на $ 500 млн для фінансування своїх інвестицій в біткоін.

Співзасновник фонду Three Arrows Capital Су Чжу вважає, що успіх пропозиції Coinbase, попри претензії до біржі Комісії з цінних паперів і бірж США, є підтвердженням упевненості інвесторів у перспективах криптовалютного ринку.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *