Біткоін

CleanSpark вкладе $ 145 млн в “чистий” майнінг біткоінів

CleanSpark, стійка компанія з видобутку біткоінів, інвестує 145 мільйонів доларів у свій дата-центр в Норкроссі, штат Джорджія і навколишню спільноту, повідомила компанія в четвер.

Компанія об’єднала зусилля з партнерством Gwinnett, ініціативою, присвяченій створенню нових робочих місць і капіталовкладень в округ Гвіннетт в районі Атланти, щоб допомогти з інвестиціями.

CleanSpark додасть 20 висококваліфікованих робочих місць в центр обробки даних Norcross, яку він придбав в серпні за 6,5 мільйонів доларів. Компанія очікує, що об’єкт буде повністю введений в експлуатацію до кінця 2021 року.

Компанія інвестує 2 мільйони доларів в розширення електроенергетики, включаючи використання поновлюваних джерел енергії, сонячні установки та інше обладнання для енергопостачання мікромереж. Вона братиме участь в програмі Simple Solar, спрямованої на збільшення постачання сонячної енергії в штат і заявляє, що її видобуток буде на 100% вуглецево-нейтральної.

Інвестиції CleanSpark покриють 7,5 мільйона доларів на поліпшення власності, 132 мільйони доларів на модернізацію обладнання та устаткування і 4,1 мільйона доларів на людей, йдеться в повідомленні компанії.

Генеральний директор CleanSpark, Зак Бредфорд сказав в пресрелізі, що він сподівається на розширення відносин з підприємствами та державними установами в Джорджії й «вважає, що видобуток біткоінів може внести позитивний внесок в життя тих районів, в яких ми працюємо».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.