26 Листопада 2022 в 20:47
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Circle попередила користувачів про фішингові атаки

Circle
Share this page to Telegram

Компанія Circle, емітент стейблкоіна USDC, повідомила про фішингові атаки, в яких хакери представляються співробітниками консорціуму Centre і намагаються виманити криптоактиви у користувачів.

Схема досить проста – зловмисники розсилають листи від імені співробітників консорціуму Centre, створеного біржею Coinbase і компанією Circle, і повідомляють про «появу нової версії стейблкоіна USDC». Щоб обміняти старі токени на нові, користувачі повинні перевести стейблкоіни на вказану зловмисниками адресу.

Попередження: йде активна фішингова кампанія, під час якої хакери намагаються переконати користувачів перевести USDC на адреси хакерів. Шахраї прикидаються працівниками Centre. Немає жодної нової версії USDC на ринку. Не трапляйтеся на це!», – написали представники Circle.

Зазначимо, що фішингові кампанії стали популярними в останні місяці. Так, нещодавно було зафіксовано фішингові атаки на користувачів Coinbase, MetaMask, Crypto.Com та KuCoin. Зловмисники використовують зламаний сервіс Microsoft Azure Web Apps для надсилання фішингових повідомлень.

Наприкінці жовтня генеральний директор біржі Binance Чанпен Чжао (Changpeng Zhao) розкритикував пошуковий сервіс Google за рекламу криптовалютних фішингових сайтів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар