25 Січня 2023 в 08:06
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Чанпен Чжао: “FTX заплатила $43 млн за публікації негативних статей про Binance”

Binance
Share this page to Telegram

Генеральний директор Binance Чанпен Чжао заявив, що криптовалютна біржа FTX, яка зараз перебуває у процесі банкрутства, заплатила за публікацію негативних матеріалів про Binance.

Чанпен Чжао (Changpeng Zhao) заявив, що FTX заплатила $43 млн одному новинному виданню, щоб створити негативну інформаційну атмосферу навколо біржі Binance. Він не назвав видання, але сказав, що на короткий час майданчик зіткнувся з конкуренцією з боку гіганта галузі, що росте, — FTX, а «різні трейдери завжди прагнутимуть генерувати негативні новини на користь своїх власних угод».

Чжао додав, що зі свого боку, Binance негативно ставиться до преси, яка розгорнула негативну кампанію навколо подій з FTX. Він додав, що подібна поведінка з боку ЗМІ новин, ймовірно, ніколи не зміниться, але це не завадить у розвитку його компанії.

«Я не думаю, що це колись припиниться, але я думаю, що це мало турбуватиме нас у майбутньому», — заявив Чжао.

На закінчення глава Binance зазначив, що, за його спостереженнями, криптоінвестори стають більш резистентними до тактики FUD, і з меншою ймовірністю потраплять у пастку, розставлену такими платформами, як FTX. Чжао вважає, що люди приходять до своїх власних міркувань щодо операцій із цифровими активами, і їх все менше можна обдурити клікбейтними заголовками.

Раніше Чжао висміяв рекомендацію криптоінвесторам від Джима Крамера (Jim Cramer), відомого своїми негативними публічними висловлюваннями щодо BTC, про необхідність термінового позбавлення активу.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар