Chainalysis

Chainalysis стала партнером Dapper Labs для моніторингу NFT-транзакцій

Розробник Dapper Labs, що запустив стартап NBA Top Shot, оголосив про співпрацю з аналітичною компанією Chainalysis.

В результаті Dapper Labs буде використовувати інструменти аналітики блокчейнів Chainalysis, щоб контролювати транзакції та забезпечити кращу відповідність нормативним вимогам. Крім того, в компанії використовують опції «Знай свою транзакцію» (KYT) і Reactor, що дозволить виявляти підозрілу активність і розслідувати інциденти.

NFT – один з найбільш захопливих секторів в криптовалюті, і він буде успішним в довгостроковій перспективі, якщо ми зможемо забезпечити безпечне середовище для наших клієнтів, – сказав заступник директора по відповідності Dapper Labs Наїм Баула.

Ми дуже раді співпрацювати з Chainalysis, щоб не допускати потенційних зловмисників до нашої платформи, боротися з відмиванням грошей і водночас відповідати місцевому та глобальному регулюванню і нормативним вимогам.

Команда Dapper Labs також оголосила про плани запустити ще одну NFT-платформу, яка буде присвячена основним спортивним подіям в американському футболі. Імовірно новий проєкт NFT буде запущений на початку 2022 року.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *