CFTC

CFTC звинуватила Prime FX в незаконному привласненні $ 1.2 млн в BTC і звичайних валютах

Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами США звинуватила операторів платформи Prime FX, що займається торгівлею біткоіном та іноземними валютами, в обмані інвесторів на суму $ 1.2 млн.

Як повідомляється на сайті Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами США (CFTC), шахрайською схемою керував нігерієць Удуакобонг Удо Іньянгудо (Uduakobong Udo Inyangudo), також відомий як Олександр Уті Бассі (Alexander Uti Bassey), разом із сімома спільниками з США. Бассі був адміністратором сайту Prime FX і відповідав за управління доменом. Відомство стверджує, що в період з червня 2016 року по лютий 2019 року відповідачі використовували платформу Primefx.org для шахрайських дій і вимагання.

Згідно CFTC, організатори схеми Prime FX надавали людям неправдиві заяви стосовно торгівлі біткоіном і іноземними валютами. Бассі переконував користувачів із США та інших країн перераховувати кошти на свій банківський рахунок і рахунки інших організаторів шахрайської схеми. В кінцевому підсумку зловмисники привласнили кошти ошуканих клієнтів на суму понад $ 1.2 млн.

Відомство активно веде боротьбу проти шахрайських проєктів, що використовують криптовалюти, щоб підвищити захист користувачів. Кілька днів тому відомство оштрафувало 12 нью-йоркських фірм, які торгують опціонами на криптовалютах, за відсутність реєстрації та надання інвесторам інформації, що вводить їх в оману. Крім того, нещодавно CFTC заявила про необхідність залучення додаткових ресурсів, щоб розширити повноваження для прямої роботи з криптовалютним ринком.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.