MicroStrategy

Capital International купує акції Micro Strategy на $600 млн

Ціна акцій MicroStrategy виросла більш ніж на 1,5% і досягла 628,44 долара на момент публікації, в результаті чого вартість акцій Capital International склала приблизно 600 мільйонів доларів.

У документах MicroStrategy в Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) за другий квартал 2021 року компанія повідомила, що Capital International Investors придбала 953 242 акцій її акцій. Після публікації документації SEC ціна акцій MicroStrategy виросла більш ніж на 1,5% і на момент публікації досягла 628,44 долара, в результаті чого вартість акцій Capital International склала приблизно 600 мільйонів доларів.

Документи, подані Capital International за перший квартал 2021 року в SEC, за повідомленнями, показали, що на 31 березня компанія не володіла акціями MicroStrategy.

MicroStrategy, компанія, яка вперше оголосила торік про покупку біткойнів (BTC) на суму понад 250 мільйонів доларів, на момент публікації придбала 105 085 BTC, що становить понад 3,5 мільярди доларів. Попри новини про великі інвестиції в компанію з величезними криптовалютними холдингами, ціна BTC, схоже, не постраждала. Біткоін виріс на 2% за останні 24 години й досяг 33 526 доларів.

Минулого місяця фірма оголосила про свій намір «залучити сукупну основну суму старших забезпечених облігацій на суму 400 мільйонів доларів для приватного розміщення» для покупки більшої кількості біткойнів. Хоча MicroStrategy пізніше збільшила пропозицію боргу до 500 мільйонів доларів і купила приблизно 489 мільйонів доларів в криптоактиві, ціна її акцій на короткий час впала більш ніж на 2%.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *