20 Вересня 2021 в 20:18
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Canaan виділить до $ 20 млн на викуп власних акцій

Canaan
Share this page to Telegram

Котируваний на Nasdaq виробник майнінгового обладнання Canaan оголосив про програму зворотного викупу акцій на суму до $ 20 млн. Пропозиція схвалила рада директорів компанії, йдеться в повідомленні.

Canaan може викуповувати американські депозитарні розписки (ADS) протягом наступних 12 місяців, починаючи з 20 вересня 2021 року. Процедура доступна через угоди на відкритому ринку, укладені в індивідуальному порядку, блокові угоди або комбіновані методи.

«Кількість ADS і терміни викупу залежать від ряду факторів, включаючи ціну, обсяг торгів і ринкові умови, а також вимоги до оборотного капіталу Canaan і загальні умови ведення бізнесу», – заявили в компанії.

Рада директорів і керівництво Canaan можуть періодично переглядати та коригувати програму. Виробник планує фінансувати процедуру шляхом наявного у нього залишку грошових коштів.

У вересні 2020 року Canaan оголосив, що витратить на викуп акцій $ 10 млн.

Нагадаємо, у другому кварталі 2021 року виторг виробника майнінгового обладнання склав $ 167,5 млн. Це стало найвищим обсягом квартальних продажів в історії Canaan.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар