Біткоін

Біткоін виріс на 6% за кілька годин, оновивши максимум у 45 900 $ Контакти

Перша криптовалюта біткоін оновила локальний максимум. Через кілька годин після осідання до 42 800 $, біткоін кинувся вгору до максимальної позначки 45 900 $. Такий рівень ціни ми не бачили з середини травня. Тільки тоді якраз курси котилися вниз, зараз же ринок намагається підняти голову і йти до нових рекордів.

біткоін

Капіталізація всіх криптовалют виросла на 1% і становить 1 912 612 460 503 $. Серед альткоінів більше всіх виріс XDC Network – на 21,4% і Internet Computer – на 12,1%.

біткоін

Тим дивніша відповідь зростання для криптовалютного ринку. Ситуація могла б припускати тиск на біткоін з боку США, де зараз вирішується питання з прийняттям законодавства про криптовалюти. Однак, повторення китайського FUD не сталося. З коментарем цієї обставини виступив СЕО Galaxy Digital – Майк Новограц. З його слів, потужність криптосвіту виявилася недооціненою, і лобістська сила криптанів не дозволила повторитися провалу початку літа. Другою причиною стала підкресленість ситуації, що людям в першу чергу потрібні децентралізовані системи.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *