Біткоін

BitGo: Корпоративні клієнти щотижня звертаються за покупкою біткоіна

Корпоративні клієнти на регулярній основі просять додати біткоін у свої резерви, повідомив провідний директор по ринках Європи, Близького Сходу та Африки криптокастодіальної компанії BitGo Даррен Джордан.

«Сталося кардинальна зміна у взаємодії з корпоративними клієнтами. Подібні контакти у нас бувають по кілька разів на тиждень. Вони хочуть вкласти невеликий відсоток своїх активів, – повідомив Джордан на лондонській конференції Token 2049 в четвер. – Це найважливіше зміна з усього, що ми спостерігали за останні 12 місяців ».

За його словами, з такими клієнтами доводиться проводити велику роз’яснювальну роботу, щоб вони мали уявлення про ліквідність, регулювання та допустимості придбання біткоіна в їх конкретному випадку.

Майкл Моро погодився з цією думкою. Його фірма працює з хедж-фондами з 2015 року, проте останній рік виявився ознаменований приєднанням сімейних фондів та інших аналогічних підприємств, додав він.

«Ми спостерігаємо неймовірне збільшення числа корпорацій, що додають криптовалюти у свої резерви. Це не тільки американські технологічні компанії. Ми бачимо участь фірм з Південної Америки та Південно-Східної Азії, які прагнуть до диверсифікованості портфелів », – повідомив Моро.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.