Майнінг

Bitfarms розпочала будівництво в Аргентині дата-центру на 55 000 майнерів

Канадська публічна майнінгова компанія Bitfarms розпочала будівництво в Аргентині нового підприємства з видобутку криптовалют потужністю 210 МВт.

«Підприємство в Аргентині, яке, як очікується, після завершення будівництва прийме понад 55 000 майнерів, значно розширить наші потужності та глобальну присутність. У поєднанні зі зростанням у Квебеку і запланованим розширенням в Парагваї до кінця 2022 роки ми зможемо досягти мети в 8 EH / s хешрейта », – заявив CEO Bitfarms Еміліано Гродзкі.

За його словами, вартість електроенергії для нового об’єкта складе 0,022 за кВт · год. Підписанню восьмирічної угоди з приватним постачальником сприяло падіння попиту на території знаходження дата-центру.

Контракт на будівництво «під ключ» Bitfarms підписала з компанією Proyectos y Obras Americanas SA. Незалежним наглядом і контролем якості займеться Dreicon SA.

Підприємство розташується в чотирьох будівлях складського типу поруч з електростанцією. Вже завершена частина проєктно-вишукувальних робіт та розпочато підготовку майданчика, уточнили в фірмі.

Очікується, що на об’єкті розгорнуто в тому числі 48 000 майнерів від MicroBT, які Bitfarms закупила на початку 2021 року. На момент написання парк компанії налічує приблизно 21 500 пристроїв, встановлених на п’яти фермах у Квебеку, згідно з прес-релізом.

Нагадаємо, в третьому кварталі Bitfarms здобула 1050 BTC, що на 38% більше показника за аналогічний період минулого року.

У червні котирувана на Фондовій біржі компанія пройшла лістинг на Nasdaq.

У серпні Bitfarms повідомила, що її криптовалютні резерви досягли 1678 BTC. За підрахунками аналітиків, що торгуються на Nasdaq майнінгові компанії сумарно накопичили понад 20 459 монет на суму понад $ 1,1 млрд.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *