Bitget

Біржа деривативів Bitget стане спонсором футбольного клубу «Ювентус»

Біржа деривативів Bitget і італійський футбольний клуб «Ювентус» уклали угоду про партнерство. Bitget стане офіційним спонсором ФК «Ювентус», а логотип біржі з’явиться на формі гравців.

В рамках нової угоди між біржею криптовалютних деривативів Bitget і одним найстаріших і найсильніших футбольних клубів Європи «Ювентус», Bitget стане офіційним партнером футбольного клубу.

«Ювентус – легендарний спортивний клуб зі столітньою історією, для нас велика честь укласти такі партнерські відносини. Це допоможе зміцнити міжнародну репутацію нашої біржі », – сказав директор Bitget Russia Гліб Джоут.

Bitget стане спонсором «Ювентуса», а логотип біржі буде розміщений на рукаві форми гравців, вперше в історії клубу. ФК «Ювентус» був заснований в 1897 році, це один з найбільш заслужених і відзначених нагородами футбольних клубів у світі. «Ювентус» став першим футбольним клубом в історії, який виграв всі основні міжнародні трофеї: тридцять вісім титулів Серії А, два титули Ліги чемпіонів і три Кубки УЄФА.

«Ювентус» входить в десятку кращих футбольних клубів світу, серед гравців команди К’єлліні, Мората, Дибала і Бонуччі. За багаторічну історію клубу за нього грали легенди футболу – Недвед, Буффон, Зідан, Дель П’єро, Монтеро, Баджо і Кріштіану Роналду.

«Я радий вітати Bitget як офіційного спонсора, який розмістить свій логотип на рукаві форми наших гравців. Це допоможе підвищити впізнаваність біржі через наших фанатів по всьому світу. Ми будемо разом працювати та підтримувати міжнародне зростання нашого нового партнера, відштовхуючись від взаємного бажання нарощувати наші аудиторії », – сказав директор відділу міжнародного співробітництва та корпоративних доходів «Ювентуса»Джорджіо Річчі.

Bitget була заснована в липні 2018 року і являє собою одну з найбільш швидкорослий у світі бірж криптовалют, що підтримують ф’ючерсну і спотову торгівлю. На біржі зареєстровані 1.6 млн користувачів з 48 країн і регіонів, включаючи Великобританію, Францію, Італію, Південну Корею, Японію і Росію.

Bitget першою запустила три унікальні інструменти для торгівлі ф’ючерсами – єдині контракти USDT, кванто-своп ф’ючерси та копітрейдінг. Обсяги торгів на Bitget досягають $ 5.6 млрд – біржа входить в топ-10 майданчиків за обсягом торгів криптовалютними деривативами і являє собою найбільшу біржу з функцією копітрейдингу у світі.

Зараз на Bitget діє промо-акція для нових користувачів, які за вчинення простих дій на біржі можуть отримати до $ 630 в бонуси, а 20 жовтня відкривається реєстрація на міжнародне змагання для трейдерів, організована Bitget. Слідкуйте за Bitget в Twitter і Telegram.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.