Binance

Binance відновлює приймання доларових депозитів через SWIFT

Криптовалютна біржа Binance сьогодні повідомила клієнтів про те, що вони знову можуть вносити депозити в доларах за допомогою міжнародної міжбанківської системи SWIFT. Виведення коштів за цим напрямком буде відновлено пізніше. Депозити, зараховані в доларах через SWIFT на рахунки клієнтів Binance, будуть надходити в формі власного стейблкоіна біржі BUSD за курсом 1 до 1 за вирахуванням комісій, якщо такі є.

У червні Binance повідомила, що більше не зможе проводити операції з доларами через SWIFT за допомогою працював з нею банку Silvergate.

«Хочемо запевнити вас в тому, що ми працюємо над альтернативним рішенням для операцій з USD», – писала тоді біржа, додаючи, що відправлені через SWIFT депозити будуть повертатися на банківські рахунки клієнтів.

Проблеми з фіатними операціями на Binance почалися цього літа, після того, як увага на діяльність біржі звернув ряд світових регуляторів. За минулий час Binance встановила різні обмеження для забезпечення правової відповідності, в тому числі заборонила деривативну торгівлю в декількох країнах і ввела обов’язкову верифікацію користувачів. Управління фінансового нагляду Великобританії (FCA) недавно повідомило, що компанія усунула диктовані їй порушення.

Як саме Binance вдалося відновити підтримку операцій з доларами через SWIFT, компанія не уточнює.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.