20 Січня 2023 в 10:08
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Binance посилює правила лістингу NFT

Binance
Share this page to Telegram

У четвер, 19 січня, одна з найбільших криптовалютних бірж Binance заявила, що суттєво посилюватиме вимоги до лістингу невзаємозамінних токенів (NFT).

Усі NFT, які були розміщені на Binance до 2 жовтня 2022 р. та мали денний обсяг торгів менш як $1000 у період з 1 листопада 2022 р. до 31 січня 2023 р., будуть виключені з лістингу, починаючи з 2 лютого 2023 року. Після 21 січня 2023 року творці NFT також будуть обмежені випуском до п’яти цифрових предметів щодня.

«Користувачі можуть повідомляти про NFT або колекції, які порушують правила та умови обслуговування Binance NFT. Наша команда належної обачності активно розглядатиме повідомлення про шахрайство або порушення правил і вживатиме відповідних заходів», – наголошується в анонсі торгового майданчика.

Більш того, перед лістингом на Binance продавці NFT повинні пройти автентифікацію «знай свого клієнта» (KYC) і набрати як мінімум двох передплатників. На додаток до нових правил, Binance також пообіцяла негайно розпочати періодичну перевірку.

Разом з тим, 2 лютого 2023 року всі цифрові предмети колекціонування, які не відповідають двом вищезгаданим критеріям, будуть зняті з продажу. Навіть після того, як активи будуть вилучені з обігу, користувачі, як і раніше, зможуть отримати доступ до них у своїх гаманцях. З початку цього року влада дуже уважно стежить за Binance, підозрюючи у недостатньому дотриманні стандартів «Знай свого клієнта» (KYC) та участі біржі в обробці незаконних коштів.

Крім того, Мережа боротьби з фінансовими злочинами США (FinCEN) стверджує, що Binance була однією з «трьох найбільших контрагентів-отримувачів» Bitzlato 18 січня, коли вперше виникли підозри у відмиванні грошей проти Bitzlato.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар