Decentraland

Барбадос відкриває посольство у метавсесвіті Decentraland

Острівна держава Барбадос готується юридично оголосити цифрову нерухомість суверенною землею із заснуванням посольства у Метавсесвіті.

Міністерство закордонних справ та зовнішньої торгівлі Барбадосу підписало в неділю угоду про створення цифрового посольства з Decentraland, одним із найбільших та найпопулярніших цифрових світів, які використовують криптовалюту. Уряд також завершує роботу над угодами з «Somnium Space, SuperWorld та іншими платформами Метавсесвіту».

Посол Барбадоса в Об’єднаних Арабських Еміратах Габріель Абед сказав, що країна має намір агресивно розширюватися, виходячи за рамки будівництва структур і купівлі цифрової землі в різних віртуальних світах.

“Це дає нам можливість відкрити двері, використовуючи технологічну дипломатію, яка потім пошириться на культурну дипломатію, а саме торгівлю мистецтвом, музикою та культурою”, – додав чиновник.

Орієнтовно посольство буде відкрито у січні. Таким чином, Барбадос стане першою країною у світі, яка визнає цифрову суверенну землю.

Країна також заручилася юридичною підтримкою, оскільки посольство створить низку унікальних прецедентів у правовому полі. Поки що експерти заявляють, що посольство відповідатиме нормам міжнародного права, а також Віденській конвенції.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *