20 Листопада 2022 в 20:08
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Банкрутна біржа FTX запускає перевірку стратегічних резервів

FTX

Криптовалютний торговий майданчик FTX оголосив, що розпочав аналіз своїх глобальних активів і готується до продажу чи реорганізації низки дочірніх підприємств.

FTX разом зі 101 зі 130 афілійованих компаній звернулися до суду, щоб дозволити роботу нової глобальної системи управління грошовими коштами та платежі своїм найважливішим постачальникам. Біржа та її філії подали заяву про банкрутство в американському Делавері 11 листопада. Причиною став один із найгучніших дефолтів за всю історію криптоіндустрії, через який близько 1 млн інвесторів зіштовхнулися із втратами на мільярди доларів.

Новий генеральний директор FTX Джон Рей III (J. Ray III) заявив, що біржа розгляне можливість продажу своїх підрозділів. Наголосивши, що деякі дочірні компанії, такі як криптовалютна біржа LedgerX, вільні від претензій боржників на момент подання заяви про банкрутство:

«Найближчими тижнями нашим пріоритетом буде вивчення продажів, рекапіталізація та інші стратегічно важливі транзакції щодо цих та інших дочірніх компаній, які ми визначаємо в міру продовження роботи нашої команди».

FTX запросила у суду дозвіл на виплату $9.3 млн своїм найважливішим постачальникам до рішення суду та до $17.5 млн після набрання чинності остаточним рішенням. Біржа попередила, що якщо не отримає судового дозволу, це призведе до «негайної та непоправної шкоди» для її бізнесу.

Боржники FTX паралельно подали клопотання про вжиття тимчасових заходів до суду у справах про банкрутство, слухання з яких призначено на 22 листопада. Хоча крайнього терміну продажу чи реструктуризації не встановлено, Рей попросив усі зацікавлені сторони набратися терпіння.

Нещодавно адвокатська компанія Paul Weiss повідомила, що припиняє надавати юридичну підтримку колишньому генеральному директору FTX Сему Бенкману-Фріду (Sam Bankman-Fried), пославшись на конфлікт інтересів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар